Jesteś tutaj: Strona główna » Najczęściej wyszukiwane » 1%' UNION ALL SELECT NULL,NULL#

Wyniki wyszukiwania dla “1%' UNION ALL SELECT NULL,NULL#”


Niestety nic nie znaleziono...




Ale może któreś z tych zdjęć Cię zainteresuje...

Koncert symfoniczny
W niedzielę 29 listopada 2009 roku w kościele parafialnym odbył się koncert symfoniczny. Utwory min. Händela, Kilara i Czajkowskiego wykonywała Orkiestra oraz Chór POSM II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie pod batutą pana Marka Hampela. Był to już 5-ty tego typu koncert w Sidzinie.
17 lata temu | Wyświetlenia: 8899 | Komentarze:
Granica
Granica między Sidziną a Zubrzycą Górną czyli Przełęcz Zubrzycka położona na wysokości 877 m n.p.m. Tędy od Policy (niebieski szlak, przez Czyrniec, drogą prosto) do Żeleźnicy, głównym grzbietem pasma Orawsko - Podhalańskiego, biegła niegdyś granica polsko - węgierska. Tutaj też graniczą ze sobą zlewiska dwóch mórz: po lewej zlewisko Morza Czarnego, po prawej, sidzińskiej, stronie zlewisko Morza Bałtyckiego.
18 lata temu | Wyświetlenia: 27659 | Komentarze:
Zdjęcie z krzyża
Kapliczka w kształcie kolumny z figurą przedstawiającą postać Matki Boskiej ze zdjętym z krzyża Jezusem na rękach. Figura pochodzi z 1820 r. Znajduje się na Roli Krupowej, niedaleko kościoła.
18 lata temu | Wyświetlenia: 7504 | Komentarze:

Kategorie

Opowieści

Menu

Linki - Sidzina

Linki - pozostałe

Statystyki

  • Ilość zdjęć: 443
  • Gości online: 16
  • Odwiedzin dzisiaj: 1024
  • Odwiedzin wczoraj: 3391
  • W tym miesiącu: 40102
  • Odsłon zdjęć: 4922966
  • Komentarzy dzisiaj: 0
  • Komentarzy ogółem: 1884



bitcoin