Jesteś tutaj: Strona główna » Najczęściej wyszukiwane » sidzina sołectwo 614

Wyniki wyszukiwania dla “sidzina sołectwo 614”


Niestety nic nie znaleziono...




Ale może któreś z tych zdjęć Cię zainteresuje...

Centrum wsi
Ścisłe centrum wsi. Na zdjęciu widoczny jest XIX wieczny kościół, cmentarz. Budynek z wysokim czerwonym dachem to plebania. W podłużnym budynku przed plebanią obecnie mieści się przedszkole oraz kilka sklepów, kiedyś znajdowała się tam szkoła podstawowa. W pomarańczowym budynku działa ośrodek zdrowia oraz apteka. W oddali można dostrzec dwie kapliczki. Jedną z nich jest Upadek.
18 lata temu | Wyświetlenia: 13586 | Komentarze:
Dworzec PKS
Przystanek autobusowy Sidzina Dąb, który jest niczym innym jak właśnie Dworcem Autobusowym w Sidzinie... :) Znajduje się on na skrzyżowaniu dróg na Sidzinę Górną i Wielką Polanę, obok 300 letniego dębu.
18 lata temu | Wyświetlenia: 10644 | Komentarze:
Kiełek
Kiełek (960 m n.p.m.) wchodzi w skład Pasma Orawsko -Podhalańskiego. Z jego południowo-wschodnich stoków, ogołoconych z lasu przez wichurę, rozciąga się piękny widok na Babią Górę.
18 lata temu | Wyświetlenia: 8313 | Komentarze:

Kategorie

Opowieści

Menu

Linki - Sidzina

Linki - pozostałe

Statystyki

  • Ilość zdjęć: 443
  • Gości online: 2
  • Odwiedzin dzisiaj: 4504
  • Odwiedzin wczoraj: 4235
  • W tym miesiącu: 40687
  • Odsłon zdjęć: 4968159
  • Komentarzy dzisiaj: 0
  • Komentarzy ogółem: 1884



bitcoin