Jesteś tutaj: Strona główna » Najczęściej wyszukiwane » wszystkie informacje o hali malinowej ipartyzantach

Wyniki wyszukiwania dla “wszystkie informacje o hali malinowej ipartyzantach”


Niestety nic nie znaleziono...




Ale może któreś z tych zdjęć Cię zainteresuje...

Ulica Lipowa
Jedna z głównych dróg w Sidzinie. Za widocznym w oddali skrzyżowaniu wznosi się jeden z kilkusetletnich dębów - Pomników Natury w Sidzinie. Po prawej stronie skrzyżowania znajduje się Obelisk upamiętniający Jana Pawła II. Tą drogą można dojechać do Wielkiej Polany a dalej to nawet do Zakopanego.
18 lata temu | Wyświetlenia: 9398 | Komentarze:
Krzyż dziękczynny
Krzyż z 1911 r. ufundowany przez Kółko rolnicze i Straż pożarną w podziękowaniu długoletniemu proboszczowi w Sidzinie ks. Wojciechowi Blaszyńskiemu oraz ks. Stanisławowi Stojałowskiemu.
18 lata temu | Wyświetlenia: 7381 | Komentarze:
Za Sidziną
Szeroki pas pól uprawnych u podnóża Pasma Polic zwany "Za Sidziną". Drogą można dojść do niebieskiego szlaku prowadzącego na Halę Malinowe
18 lata temu | Wyświetlenia: 7818 | Komentarze:

Kategorie

Opowieści

Menu

Linki - Sidzina

Linki - pozostałe

Statystyki

  • Ilość zdjęć: 443
  • Gości online: 8
  • Odwiedzin dzisiaj: 210
  • Odwiedzin wczoraj: 4129
  • W tym miesiącu: 34764
  • Odsłon zdjęć: 4794778
  • Komentarzy dzisiaj: 0
  • Komentarzy ogółem: 1882



bitcoin